(`•.*€°•[Luly y Cami Serbia]•°€*.•΄)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

(`•.*€°•[Luly y Cami Serbia]•°€*.•΄)

Srpski klub fanova Luisane Lopilato i Camile Bordonaba
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 *Wechita zenska tema-BOYS!!!*

Iζi dole 
3 posters
AutorPoruka
milichica_art
Sreζeš Lu i Cami na ulici
Sreζeš Lu i Cami na ulici
milichica_art


Broj poruka : 94
Godina : 33
Location : Benjamins bedroom...:)
Datum upisa : 01.12.2007

*Wechita zenska tema-BOYS!!!* Empty
PoθaljiNaslov: *Wechita zenska tema-BOYS!!!*   *Wechita zenska tema-BOYS!!!* Icon_minitimeUto Dec 04, 2007 12:56 am

Poshto znam da dewojke u glawnom o owome wole da gowore [tu spadam i ja] reko da otworim owu temu......Owde mozete da prichate o swemu wezano za suprotan pol!!!!!!Kakwe tipowe wolite, ko wam se swidja,shta was nerwira kod njih.......ma swe.....
Uziwajte....
Ja wolim crne momke sa plawim ochima i totalno opushtene.......ne wolim fensere!!!!!!
Nazad na vrh Iζi dole
MaRiZZa_94
Prvi put θujes za Lu i Cami
Prvi put θujes za Lu i Cami
MaRiZZa_94


Broj poruka : 34
Godina : 30
Location : tu negde sa erreway-om
Datum upisa : 02.12.2007

*Wechita zenska tema-BOYS!!!* Empty
PoθaljiNaslov: Re: *Wechita zenska tema-BOYS!!!*   *Wechita zenska tema-BOYS!!!* Icon_minitimeUto Dec 04, 2007 9:55 pm

volim opustene momke...koji nisu napaljotke...
nebitan je fizicki izgled,bitno je da je zabavan,opicen kao ja,komunikativan i da me nije sramota da uradim bilo sta pred njim.a da,da bude iskreeeeen...obavezno!
Nazad na vrh Iζi dole
milichica_art
Sreζeš Lu i Cami na ulici
Sreζeš Lu i Cami na ulici
milichica_art


Broj poruka : 94
Godina : 33
Location : Benjamins bedroom...:)
Datum upisa : 01.12.2007

*Wechita zenska tema-BOYS!!!* Empty
PoθaljiNaslov: Re: *Wechita zenska tema-BOYS!!!*   *Wechita zenska tema-BOYS!!!* Icon_minitimeUto Dec 04, 2007 10:16 pm

E isti moj tip!!!!!!!! WAZNIJE JE DA IMA PRICHU NEGO IZGLED!!!
ali moram da priznam da ne bi mogla da se smuwam sa nekim ko me bar malo ne priwlachi......ipak to prwo widim pa ga tek posle upoznam.......Very Happy
Nazad na vrh Iζi dole
~GiRl In LoVe~
Prvi put θujes za Lu i Cami
Prvi put θujes za Lu i Cami
~GiRl In LoVe~


Broj poruka : 47
Godina : 29
Location : RW world
Datum upisa : 02.12.2007

*Wechita zenska tema-BOYS!!!* Empty
PoθaljiNaslov: Re: *Wechita zenska tema-BOYS!!!*   *Wechita zenska tema-BOYS!!!* Icon_minitimePet Jan 04, 2008 10:02 pm

Ja volim dechake sa zelenim ochima a pnekad su sltki i sa plavim ochima Cool .Svidja mi se jedan koj lichi na Manua Embarassed .Ima i jedan koji lichi na Pabla ali on je vishe macho tip a ja nevolim takve oni su samo za gledanje Twisted Evil .Kod dechaka me nishta nenervira.I to je to.
Nazad na vrh Iζi dole
Sponsored content





*Wechita zenska tema-BOYS!!!* Empty
PoθaljiNaslov: Re: *Wechita zenska tema-BOYS!!!*   *Wechita zenska tema-BOYS!!!* Icon_minitime

Nazad na vrh Iζi dole
 
*Wechita zenska tema-BOYS!!!*
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
(`•.*€°•[Luly y Cami Serbia]•°€*.•΄) :: (`•.*€°•[Slobodan kutak]•°€*.•΄) :: (`•.*€°•[Let's talk]•°€*.•΄)-
Skoθi na: