(`•.*€°•[Luly y Cami Serbia]•°€*.•΄)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

(`•.*€°•[Luly y Cami Serbia]•°€*.•΄)

Srpski klub fanova Luisane Lopilato i Camile Bordonaba
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 LU za erreway

Iζi dole 
AutorPoruka
Mari_93
Prvi put θujes za Lu i Cami
Prvi put θujes za Lu i Cami
Mari_93


Broj poruka : 1
Datum upisa : 03.05.2008

LU za erreway Empty
PoθaljiNaslov: LU za erreway   LU za erreway Icon_minitimeSub Maj 03, 2008 12:53 pm

Ne znam da li ste procitali na drugim forumima,ali evo ja cu napisati....



Wec sam odawno zelela owo napisati.Jednostawno zelim wam reci,iako znam da to mozda i necete procitati,mozda tek posle.Samo zelim reci koliko ste mi wazni,wi koji ste bili i koji cete biti jedni od onih osoba koje su me najwise obelezile u ziwotu,koliko poslowno,toliko i u priwatnom ziwotu.Te tri prekrasne osobe sa kojima sam delila mnoge,mnoge godine ziwota,koji su bez sumnje bili najbolji,jednostawno jer su bili swoji,moji saputnici u putowanjima,turnejama,emisijama,filmowima,zabawama...
doslo mi je da napisem owaj postic,jer sam widela nasu seriju ponowo,jako me je rastuzilo sto nismo wise zajedno kao pre.Iako smo i sada u odlicnim odnosima kao i uwek,opet nista nije kao pre,hwala sto me uwek ukljucujete su swe,hwala za to sto ste takwi kakwi ste,a najwise od swega...
Hwala sto ste me razumeli onog dana kada sam rekla NE turneji za Spaniju,zbog posla... wi kao i uwek...ste me razumeli.Hwala na bezuslownoj podrsci!Hwala sto me zowete i sto mi pricate o swemu u Spaniji,sto ste mi poslali poklone fanowa...
Jako,jako ste wazni za mene,nikad me niste iznewerili.Stwarno je lepo znati da uwek imam tri PRAWA prijatelja na koje mogu racunati uwek i uwek!Toliko proziwljenih trenutaka,toliko toga smo prosli zajedno!Jako mi nedostajete!Iako se widimo kad odemo nesto pojesti i na razno raznim dogadjajima...nedostajete mi mnogo,mnogo,pre smo se widjali swaki dan(ali dobro... swako je nasao swoj put zar ne? 4 caminos(4 puta)...
Nikad me niste iznewerili,wi ste NEWEROWATNE osobe,i ne zelim was nikad izgubiti,ok?Wi ste mi swe na swetu i zelim da wam bude odlicno!znate da wam zelim swe najbolje i da cu UWEK BITI SA WAMA!
UWEK CEMO BITI ONAJ CUWENI KWARTET KOJI SMO BILI,KOJI JESMO I KOJI CEMO BITI.
UWEK CU BITI DEO ERREWAY-A!
WOLIM WAS!

Za Spanske fanowe:
Reci cu wam istinu,prwu turneju za Spaniju odbila sam jer sam bila wezana ugoworima za druge serije ugoworima koje nisam mogla raskinuti.Od pocetka sam rekla producentu turneje da necu moci ici i ekipa je to znala.Nikad nisam wezbala sa njima.Nije istina da sam ih ostawila usred swega,wec sam na pocetku rekla da ne mogu ici.
Sa postowanjem turneji koja sledi,ni na nju necu ici,ali ne zato sto ne zelim wec zato sto me producent turneje ne poziwa da idem sa njima.
SAMO TO.
HWALA NA PODRSCI!
Wolim was!
Cami,Feli,Benja...WOLIM WAS PRIJATELJI MOJI!ZAUWEK SA WAMA,OK?

Luli Erreway
Nazad na vrh Iζi dole
 
LU za erreway
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ko najbolje peva u grupi ERREWAY?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
(`•.*€°•[Luly y Cami Serbia]•°€*.•΄) :: (`•.*€°•[Erreway]•°€*.•΄) :: (`•.*€°•[Erreway]•°€*.•΄)-
Skoθi na: